TMCS1100A2QDR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | TMCS1100A2QDR |
Leírás | PRECISION ISOLATED CURRENT SENSO |
Gyártói standard átfutási idő | 6 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | áramérzékelő 1 Csatorna Hall-effektus Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | TMCS1100A2QDR modellek |
Kategória | Linearitás ±0,05% |
Gyrt. | Pontosság ±0,4% |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tápfeszültség 3V ~ 5,5V |
Alkatrész státusza Aktív | Max. üzemi áram 6mA |
Mért jellemző AC/DC | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Érzékelő típusa | Polaritás Kétirányú |
Csatornák száma 1 | Rögzítés módja |
Kimenet Aránymérős, feszültség | Tokozás 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) |
Érzékenység 100mV/A | Alap típusszám |
Frekvencia 80kHz |