TMCS1100A2QDR
DigiKey raktári szám
296-TMCS1100A2QDRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TMCS1100A2QDRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TMCS1100A2QDRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TMCS1100A2QDR
Leírás
PRECISION ISOLATED CURRENT SENSO
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 1 Csatorna Hall-effektus Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TMCS1100A2QDR modellek
Kategória
Linearitás
±0,05%
Gyrt.
Pontosság
±0,4%
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
3V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
6mA
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Érzékelő típusa
Polaritás
Kétirányú
Csatornák száma
1
Rögzítés módja
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Érzékenység
100mV/A
Alap típusszám
Frekvencia
80kHz