TL750M12CKVURG3
DigiKey raktári szám
296-21601-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-21601-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-21601-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL750M12CKVURG3
Leírás
IC REG LINEAR 12V 750MA TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 750mA TO-252-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL750M12CKVURG3 modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 750mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, túlfeszültség, fordított polaritás
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
26V
Gyártói tokozás
TO-252-3
Kimeneti feszültség (min.)
12V