TL5001QDR
DigiKey raktári szám
TL5001QDR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL5001QDR
Leírás
IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL5001QDR modellek
Kategória
Kapcsolási frekvencia
20kHz ~ 500kHz
Aktív ciklusidő (max.)
100%
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Gyártói tokozás
8-SOIC
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3,6V ~ 40V