TL5001IP
DigiKey raktári szám
TL5001IP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL5001IP
Leírás
IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL5001IP modellek
Kategória
Kapcsolási frekvencia
20kHz ~ 500kHz
Aktív ciklusidő (max.)
100%
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Tokozás
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Gyártói tokozás
8-PDIP
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3,6V ~ 40V