TL5001ID
DigiKey raktári szám
296-10214-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL5001ID
Leírás
IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL5001ID modellek
Kategória
Kapcsolási frekvencia
20kHz ~ 500kHz
Aktív ciklusidő (max.)
100%
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Gyártói tokozás
8-SOIC
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3,6V ~ 40V