TL5001CPSR
DigiKey raktári szám
296-10206-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-10206-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-10206-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL5001CPSR
Leírás
IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL5001CPSR modellek
Kategória
Kapcsolási frekvencia
20kHz ~ 500kHz
Aktív ciklusidő (max.)
100%
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (TA)
Tokozás
8-SOIC (0,209", 5,30mm széles)
Gyártói tokozás
8-SO
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3,6V ~ 40V