TL5001CPS
DigiKey raktári szám
TL5001CPS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL5001CPS
Leírás
IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL5001CPS modellek
Kategória
Kapcsolási frekvencia
20kHz ~ 500kHz
Aktív ciklusidő (max.)
100%
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (TA)
Tokozás
8-SOIC (0,209", 5,30mm széles)
Gyártói tokozás
8-SO
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3,6V ~ 40V