TL5001CDR
DigiKey raktári szám
296-1294-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-1294-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-1294-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL5001CDR
Leírás
IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL5001CDR modellek
Kategória
Kapcsolási frekvencia
20kHz ~ 500kHz
Aktív ciklusidő (max.)
100%
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (TA)
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Gyártói tokozás
8-SOIC
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3,6V ~ 40V