TL5001CD
DigiKey raktári szám
296-26723-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL5001CD
Leírás
IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL5001CD modellek
Kategória
Kapcsolási frekvencia
20kHz ~ 500kHz
Gyártó
Texas Instruments
Aktív ciklusidő (max.)
100%
Csomagolás
Csőtár
Szinkrondetektor
No
Alkatrész státusza
Aktív
Órajel szinkronizáció
No
Kimenet típusa
Tranzisztormeghajtó
Vezérlési funkciók
Programozható holtidő, programozható frekvencia
Funkció
Feszültségnövelő, feszültségcsökkentő, Feszültségnövelő/feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (TA)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Topológia
Buck, Boost, flyback
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
8-SOIC
Kimeneti fázisok
1
Alap típusszám
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3,6V ~ 40V