TL4050C10QDBZR
DigiKey raktári szám
296-22813-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL4050C10QDBZR
Leírás
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±0,5% SOT-23-3
EDA / CAD modellek
TL4050C10QDBZR modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
50ppm/°C
Gyártó
Texas Instruments
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
150µVrms
Katódáram
110 µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
10V
Kimeneti áram
15 mA
Alap típusszám
Tűrés
±0,5%