TL4050C10IDBZR
DigiKey raktári szám
296-22811-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-22811-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-22811-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL4050C10IDBZR
Leírás
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±0,5% SOT-23-3
EDA / CAD modellek
TL4050C10IDBZR modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
50ppm/°C
Gyártó
Texas Instruments
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
150µVrms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Katódáram
103 µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
10V
Kimeneti áram
15 mA
Alap típusszám
Tűrés
±0,5%