TL4050A50IDBZT
DigiKey raktári szám
296-32346-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-32346-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-32346-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL4050A50IDBZT
Leírás
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±0,1% SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL4050A50IDBZT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
50ppm/°C
Gyártó
Texas Instruments
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
93µVrms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Katódáram
80 µA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Referencia típusa
Sönt
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
rögzített
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kimeneti feszültség (min.)
5V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Kimeneti áram
15 mA
Alap típusszám
Tűrés
±0,1%