TL1963A-33DCYR
DigiKey raktári szám
296-24897-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-24897-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-24897-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL1963A-33DCYR
Leírás
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-4
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,5A SOT-223-4
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL1963A-33DCYR modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
1 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
80 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-223-4
Dropout feszültség (max.)
0,55V / 1,5A