SN74LVC3G14DCTR
DigiKey raktári szám
296-13284-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-13284-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-13284-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LVC3G14DCTR
Leírás
IC INVERT SCHMITT 3CH 3-INP SM8
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
inverter IC 3 Csatorna Schmitt trigger SM8
EDA / CAD modellek
SN74LVC3G14DCTR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. nyugalmi áram
10 µA
Gyrt.
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Sorozat
Alacsony logikai szint
0,7V ~ 2,5V
Magas logikai szint
1,4V ~ 3,7V
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
4,3ns / 5V, 50pF
Logikai áramkör típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Áramkörök száma
3
Bemenetek száma
3
Gyártói tokozás
SM8
Tulajdonságok
Schmitt trigger
Tokozás
8-LSSOP, 8-MSOP (0,110", 2,80mm széles)
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V