SN74LVC2G32DCUR
DigiKey raktári szám
296-13268-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-13268-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-13268-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LVC2G32DCUR
Leírás
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
OR kapu IC 2 Csatorna 8-VSSOP
EDA / CAD modellek
SN74LVC2G32DCUR modellek
Kategória
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Gyrt.
Alacsony logikai szint
0,7V ~ 0,8V
Sorozat
Magas logikai szint
1,7V ~ 2V
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
3,2ns / 5V, 50pF
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Áramkörök száma
2
Gyártói tokozás
8-VSSOP
Bemenetek száma
2
Tokozás
8-VFSOP (0,091", 2,30mm széles)
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V