SN74LVC240APWR
DigiKey raktári szám
296-8498-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-8498-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-8498-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LVC240APWR
Leírás
IC BUFF 1.65V/3.6V 20-TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Puffer, invertáló 2 Betét 4 bit elemenként 3 állapotú Kimenet 20-TSSOP
EDA / CAD modellek
SN74LVC240APWR modellek
Kategória
Kimenet típusa
3 állapotú
Gyártó
Texas Instruments
Kimeneti áram - magas, alacsony
24mA, 24mA
Sorozat
Tápfeszültség
1,65V ~ 3,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Logikai áramkör típusa
Puffer, invertáló
Tokozás
20-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)