SN74LVC1G32QDBVRQ1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 28 103
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 2 828
Adatlap
Diodes Incorporated
OR kapu IC 1 Csatorna SOT-23-5
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SN74LVC1G32QDBVRQ1
DigiKey raktári szám
296-24202-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-24202-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-24202-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LVC1G32QDBVRQ1
Leírás
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Részletes leírás
OR kapu IC 1 Csatorna SOT-23-5
EDA / CAD modellek
SN74LVC1G32QDBVRQ1 modellek
Kategória
Alacsony logikai szint
0,7V ~ 0,8V
Gyrt.
Magas logikai szint
1,7V ~ 2V
Sorozat
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
6ns / 5V, 50pF
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Logikai áramkör típusa
Minősítés
AEC-Q100
Áramkörök száma
Felületszerelt
Bemenetek száma
2
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Max. nyugalmi áram
25 µA
Alap típusszám
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA