SN74LVC1G32DPWR
DigiKey raktári szám
296-SN74LVC1G32DPWRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-SN74LVC1G32DPWRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-SN74LVC1G32DPWRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LVC1G32DPWR
Leírás
IC GATE OR 1CH 2-INP 4X2SON
Részletes leírás
OR kapu IC 1 Csatorna 4-X2SON (0,8x0,8)
EDA / CAD modellek
SN74LVC1G32DPWR modellek
Kategória
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Gyrt.
Alacsony logikai szint
0,7V ~ 0,8V
Sorozat
Magas logikai szint
1,7V ~ 2V
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
4ns / 5V, 50pF
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Felületszerelt
Áramkörök száma
1
Gyártói tokozás
4-X2SON (0,8x0,8)
Bemenetek száma
2
Tokozás
4-XFDFN szabadon lévő kontaktus
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V