SN74LS240N
DigiKey raktári szám
296-1651-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LS240N
Leírás
IC BUFF 4.75V/5.25V 20-PDIP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Puffer, invertáló 2 Betét 4 bit elemenként 3 állapotú Kimenet 20-PDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SN74LS240N modellek
Kategória
Kimenet típusa
3 állapotú
Gyártó
Texas Instruments
Kimeneti áram - magas, alacsony
15mA, 24mA
Sorozat
Tápfeszültség
4,75V ~ 5,25V
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (TA)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Logikai áramkör típusa
Puffer, invertáló
Tokozás
20-DIP (0,300", 7,62mm)