SN74ACT240QPWRQ1
DigiKey raktári szám
296-SN74ACT240QPWRQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-SN74ACT240QPWRQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-SN74ACT240QPWRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74ACT240QPWRQ1
Leírás
AUTOMOTIVE EIGHT-CHANNEL 4.5V-TO
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
inverter IC 8 Csatorna 3 állapotú 20-TSSOP
Kategória
Kimeneti áram - magas, alacsony
24mA, 24mA
Gyrt.
Alacsony logikai szint
0,8V
Sorozat
Magas logikai szint
2V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
9,6ns / 5V, 50pF
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Logikai áramkör típusa
Típusjelölés
autóipar
Áramkörök száma
8
Minősítés
AEC-Q100
Bemenetek száma
8
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tulajdonságok
3 állapotú
Gyártói tokozás
20-TSSOP
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Tokozás
20-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)