SN74ACT14DR
DigiKey raktári szám
296-1068-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-1068-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-1068-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74ACT14DR
Leírás
IC INVERT SCHMITT 6CH 1IN 14SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
inverter IC 6 Csatorna Schmitt trigger 14-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SN74ACT14DR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. nyugalmi áram
2 µA
Gyrt.
Kimeneti áram - magas, alacsony
24mA, 24mA
Sorozat
Alacsony logikai szint
0,5V ~ 1,4V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Magas logikai szint
1,2V ~ 2,1V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
11,5ns / 5V, 50pF
Logikai áramkör típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Áramkörök száma
6
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenetek száma
1
Gyártói tokozás
14-SOIC
Tulajdonságok
Schmitt trigger
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V