SN65HVD70DGSR
DigiKey raktári szám
296-40516-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-40516-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-40516-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN65HVD70DGSR
Leírás
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10VSSOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1/1 Adó-vevő teljes RS422, RS485 10-VSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SN65HVD70DGSR modellek
Kategória
Vevő hiszterézis
70 mV
Gyártó
Texas Instruments
Adatátviteli sebesség
400kbps
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Adó-vevő
Rögzítés módja
Felületszerelt
Protokoll
RS422, RS485
Tokozás
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm széles)