OPA4340UA/2K5
DigiKey raktári szám
296-26286-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-26286-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-26286-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
OPA4340UA/2K5
Leírás
IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
CMOS erősítő 4 Áramkör rail-to-rail 14-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OPA4340UA/2K5 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Bemeneti offset feszültség
150 µV
Gyrt.
Üzemi áram
750µA (x4 csatorna)
Sorozat
Kimeneti áram / csatorna
50 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Min. tápfeszültség
2.5 V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. tápfeszültség
5.5 V
Erősítő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Áramkörök száma
4
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
rail-to-rail
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Jelváltozási sebesség
6V/µs
Gyártói tokozás
14-SOIC
Erősítés-sávszélesség szorzat
5.5 MHz