OPA350EA/2K5 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Analog Devices Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Analog Devices Inc.
Raktáron: 4 148
Adatlap
Raktáron: 826
Microchip Technology
Raktáron: 198
Microchip Technology
Alapváltozat (általános célú) erősítő 1 Áramkör rail-to-rail 8-VSSOP
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
OPA350EA/2K5
DigiKey raktári szám
296-46161-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-46161-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-46161-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
OPA350EA/2K5
Leírás
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
OPA350EA/2K5 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Bemeneti offset feszültség
150 µV
Gyrt.
Üzemi áram
5,2mA
Sorozat
Kimeneti áram / csatorna
40 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Min. tápfeszültség
2.5 V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. tápfeszültség
5.5 V
Erősítő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Áramkörök száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
rail-to-rail
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Jelváltozási sebesség
22V/µs
Gyártói tokozás
8-VSSOP
Erősítés-sávszélesség szorzat
38 MHz