MUX36S16IRSNR
DigiKey raktári szám
296-49114-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-49114-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-49114-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MUX36S16IRSNR
Leírás
IC MUX 16:1 170OHM 32QFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 áramkörös kapcsoló IC 16:01 170ohm 32-QFN (4x4)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MUX36S16IRSNR modellek
Kategória
Tápfeszültség (U±)
±5V ~ 18V
Gyártó
Texas Instruments
Kapcsolási idő (Ton, Toff) (max.)
136ns, 78ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Csatorna kapacitás (CS(off), CD(off))
2,1pF, 11,1pF
Alkatrész státusza
Aktív
Max. szivárgási áram (IS(off))
40pA
Multiplexer / demultiplexer áramkör
16:01
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Áramkörök száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
170ohm
Tokozás
32-WFQFN szabadon lévő kontaktus
Csatornák közötti eltérés (ΔRon)
6ohm
Gyártói tokozás
32-QFN (4x4)
Tápfeszültség (U+)
10V ~ 36V