MUX36S08IPWR
DigiKey raktári szám
296-43931-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-43931-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-43931-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MUX36S08IPWR
Leírás
IC MUX 8:1 170OHM 16TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 áramkörös kapcsoló IC 8:01 170ohm 16-TSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MUX36S08IPWR modellek
Kategória
Kapcsolási idő (Ton, Toff) (max.)
136ns, 75ns
Gyártó
Texas Instruments
Töltéslöket
0,3pC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Csatorna kapacitás (CS(off), CD(off))
2,4pF, 7,5pF
Alkatrész státusza
Aktív
Max. szivárgási áram (IS(off))
40pA
Multiplexer / demultiplexer áramkör
8:01
Áthallás
-96dB / 1MHz
Áramkörök száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
170ohm
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatornák közötti eltérés (ΔRon)
2,4ohm
Tokozás
16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Tápfeszültség (U+)
10V ~ 36V
Gyártói tokozás
16-TSSOP
Tápfeszültség (U±)
±5V ~ 18V