MSP430G2452IRSA16R
DigiKey raktári szám
296-28129-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-28129-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-28129-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSP430G2452IRSA16R
Leírás
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 16QFN
Részletes leírás
MSP430 CPU16 MSP430G2xx Mikrovezérlő IC 16bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 16-QFN (4x4)
EDA / CAD modellek
MSP430G2452IRSA16R modellek
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
256 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz