MSP430FR2512IPW16
DigiKey raktári szám
296-48358-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSP430FR2512IPW16
Leírás
IC MCU 16BIT 7.5KB FRAM 16TSSOP
Részletes leírás
MSP430 CPU16 MSP430™ FRAM Mikrovezérlő IC 16bit 16MHz 7,5KB (7,5K x 8) FRAM 16-TSSOP
EDA / CAD modellek
MSP430FR2512IPW16 modellek
Programmemória típusa
FRAM
Sorozat
RAM mérete
2K x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 5x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz
Gyártói tokozás
16-TSSOP
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART
Tokozás
16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)