MSP430FR2111IPW16R
DigiKey raktári szám
296-47344-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-47344-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-47344-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSP430FR2111IPW16R
Leírás
IC MCU 16BIT 3.75KB FRAM 16TSSOP
Részletes leírás
MSP430 CPU16 MSP430™ FRAM Mikrovezérlő IC 16bit 16MHz 3,75KB (3,75K x 8) FRAM 16-TSSOP
EDA / CAD modellek
MSP430FR2111IPW16R modellek
Programmemória típusa
FRAM
Sorozat
RAM mérete
1K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz
Gyártói tokozás
16-TSSOP
Csatlakoztathatóság
I2C, SCI, SPI, UART/USART
Tokozás
16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)