MSP430FR2100IPW16R
DigiKey raktári szám
296-48936-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-48936-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-48936-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSP430FR2100IPW16R
Leírás
IC MCU 16BIT 1KB FRAM 16TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MSP430 CPU16 MSP430™ FRAM Mikrovezérlő IC 16bit 16MHz 1KB (1K x 8) FRAM 16-TSSOP
EDA / CAD modellek
MSP430FR2100IPW16R modellek
Programmemória típusa
FRAM
Sorozat
RAM mérete
512 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz
Gyártói tokozás
16-TSSOP
Csatlakoztathatóság
IrDA, SCI, SPI, UART/USART
Tokozás
16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)