MSP430FR2000IPW16R
DigiKey raktári szám
296-51440-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-51440-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-51440-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSP430FR2000IPW16R
Leírás
IC MCU 16BIT 512B FRAM 16TSSOP
Részletes leírás
MSP430 CPU16 MSP430™ FRAM Mikrovezérlő IC 16bit 16MHz 512B (512 x 8) FRAM 16-TSSOP
EDA / CAD modellek
MSP430FR2000IPW16R modellek
Kategória
Bemenetek/kimenetek száma
12
Programmemória típusa
FRAM
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz
Gyártói tokozás
16-TSSOP
Csatlakoztathatóság
IrDA, SCI, SPI, UART/USART
Tokozás
16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)