MSP430FR2000IPW16
DigiKey raktári szám
296-47170-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSP430FR2000IPW16
Leírás
IC MCU 16BIT 512B FRAM 16TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MSP430 CPU16 MSP430™ FRAM Mikrovezérlő IC 16bit 16MHz 512B (512 x 8) FRAM 16-TSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MSP430FR2000IPW16 modellek
Kategória
Bemenetek/kimenetek száma
12
Gyrt.
Programmemória mérete
Sorozat
Programmemória típusa
FRAM
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
512 x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
MSP430 CPU16
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
16bit
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
16MHz
Gyártói tokozás
16-TSSOP
Csatlakoztathatóság
IrDA, SCI, SPI, UART/USART
Tokozás
16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)