LP5907QMFX-3.3Q1
DigiKey raktári szám
296-40365-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-40365-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-40365-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP5907QMFX-3.3Q1
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
LP5907QMFX-3.3Q1 modellek
Kategória
Max. üzemi áram
425 µA
Gyrt.
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Dropout feszültség (max.)
0,25V / 250mA