LP38843S-1.2/NOPB
DigiKey raktári szám
LP38843S-1.2/NOPB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP38843S-1.2/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 1.2V 3A TO263
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 3A TO-263 (DDPAK-5)
EDA / CAD modellek
LP38843S-1.2/NOPB modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
30 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
40 mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
TO-263-6, D2PAK (5 kivezetés + fül), TO-263BA
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V
Gyártói tokozás
TO-263 (DDPAK-5)
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 3A