LP2981AIM5X-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
LP2981AIM5X-3.3/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LP2981AIM5X-3.3/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LP2981AIM5X-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP2981AIM5X-3.3/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
LP2981AIM5X-3.3/NOPB modellek
Max. üzemi áram
1.7 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Dropout feszültség (max.)
0,37V / 100mA