LMZM23601SILT
DigiKey raktári szám
296-49460-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-49460-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-49460-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMZM23601SILT
Leírás
DC DC CONVERTER 1.2-15V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 1,2 ~ 15V 1A 4V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
LMZM23601SILT modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
1A
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (min.)
4V
Méretek
0,15" H. x 0,12" Sz. x 0,06" M. (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V