LMZM23600SILR
DigiKey raktári szám
296-LMZM23600SILRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LMZM23600SILRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LMZM23600SILRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMZM23600SILR
Leírás
DC DC CONVERTER 1.2-15V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 1,2 ~ 15V 500mA 4V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LMZM23600SILR modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
500mA
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
OCP, SCP, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
10-LDFN szabadon lévő kontaktus, modul
Bemeneti feszültség (min.)
4V
Méretek
0,15" H. x 0,12" Sz. x 0,06" M. (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V