LMZ34002RKGR
DigiKey raktári szám
296-44356-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-44356-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-44356-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMZ34002RKGR
Leírás
DC DC CONVERTER -3 TO -17V
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet -3 ~ -17V 2A 4,5V - 40V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LMZ34002RKGR modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, UVLO
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hatásfok
86%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Nem izolált PoL modul
Tokozás
41-BQFN modul
Kimenetek száma
1
Méretek
0,44" H. x 0,36" Sz. x 0,11" M. (11,2mm x 9,2mm x 2,9mm)
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Gyártói tokozás
41-B1QFN (11x9)
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
2A