LMZ14203EXTEVAL/NOPB
DigiKey raktári szám
LMZ14203EXTEVAL/NOPB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMZ14203EXTEVAL/NOPB
Leírás
EVAL BOARD FOR LMZ14203EXT
Részletes leírás
LMZ14203EXT SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti feszültség
3,3V
Gyártó
Texas Instruments
Kimeneti áram
3A
Sorozat
Bemeneti feszültség
6V ~ 42V