LMR36503RS3QRPERQ1
DigiKey raktári szám
296-LMR36503RS3QRPERQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LMR36503RS3QRPERQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LMR36503RS3QRPERQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMR36503RS3QRPERQ1
Leírás
IC REG BUCK 3.3V 300MA 9VQFN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 300mA 9-PowerVFQFN
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LMR36503RS3QRPERQ1 modellek
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 2,2MHz
Szinkrondetektor
No
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Típusjelölés
autóipar
Topológia
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (min.)
3V
Bemeneti feszültség (max.)
65V