LMK62A2-100M00SIAT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LMK62A2-100M00SIAT |
Leírás | SILICONE OSC XO 100.0000MHZ LVDS |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 100 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD modul |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LMK62A2-100M00SIAT modellek |
Kategória | Frekvenciastabilitás ±50ppm |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Sorozat | Max. üzemi áram 100mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Új tervekhez nem ajánlott | Tokozás 6-SMD modul |
Alaprezonátor | Gyártói tokozás 6-QFM (5x3,2) |
Típus | Méretek 0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm) |
Frekvencia | Max. magasság (beültetve) 0,043" (1,10mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. üzemi áram 70mA |
Kimenet LVDS | Alap típusszám |
Tápfeszültség 3,3V |