LMK62A2-100M00SIAT
DigiKey raktári szám
296-47076-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-47076-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-47076-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMK62A2-100M00SIAT
Leírás
SILICONE OSC XO 100.0000MHZ LVDS
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD modul
EDA / CAD modellek
LMK62A2-100M00SIAT modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
100mA
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
6-SMD modul
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
6-QFM (5x3,2)
Típus
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. üzemi áram
70mA
Kimenet
LVDS
Alap típusszám
Tápfeszültség
3,3V