LM78L12ACZ/LFT7
DigiKey raktári szám
296-LM78L12ACZ/LFT7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LM78L12ACZ/LFT7CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM78L12ACZ/LFT7
Leírás
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92-3
EDA / CAD modellek
LM78L12ACZ/LFT7 modellek
Nyugalmi áram (Iq)
3 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
PSRR
54dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Kimeneti feszültség (min.)
12V