LM76002RNPR
DigiKey raktári szám
296-LM76002RNPRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LM76002RNPRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LM76002RNPRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM76002RNPR
Leírás
IC REG BUCK ADJ 2.5A 30WQFN
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 1V 1 Kimenet 2,5A 30-WFQFN szabadon lévő kontaktus
EDA / CAD modellek
LM76002RNPR modellek
Kategória
Kimeneti feszültség (min.)
Gyrt.
Kimeneti feszültség (max.)
57V
Kapcsolási frekvencia
300kHz ~ 2,2MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (min.)
3,5V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
60V