LM76002QRNPRQ1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Texas Instruments
Raktáron: 718
Adatlap
Texas Instruments
Raktáron: 2 681
Adatlap
Raktáron: 2 354
Similar
Richtek USA Inc.
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 1V 1 Kimenet 2,5A 30-WFQFN szabadon lévő kontaktus
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LM76002QRNPRQ1
DigiKey raktári szám
296-LM76002QRNPRQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LM76002QRNPRQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LM76002QRNPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM76002QRNPRQ1
Leírás
IC REG BUCK ADJ 2.5A 30WQFN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
LM76002QRNPRQ1 modellek
Kategória
Kimeneti feszültség (max.)
57V
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapcsolási frekvencia
300kHz ~ 2,2MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
Igen
Funkció
Feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Típusjelölés
autóipar
Topológia
Minősítés
AEC-Q100
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt, hornyolt élű
Kimenetek száma
1
Tokozás
Bemeneti feszültség (min.)
3,5V
Gyártói tokozás
30-WQFN (6x4)
Bemeneti feszültség (max.)
60V