LM73606QRNPRQ1
DigiKey raktári szám
296-49519-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-49519-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-49519-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM73606QRNPRQ1
Leírás
IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 1V 1 Kimenet 6A 30-WFQFN szabadon lévő kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM73606QRNPRQ1 modellek
Kategória
Kimeneti feszültség (max.)
34,2V
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapcsolási frekvencia
350kHz ~ 2,2MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
Igen
Funkció
Feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Típusjelölés
autóipar
Topológia
Minősítés
AEC-Q100
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt, hornyolt élű
Kimenetek száma
1
Tokozás
Bemeneti feszültség (min.)
3,5V
Gyártói tokozás
30-WQFN (6x4)
Bemeneti feszültség (max.)
36V