LM5190QEVM-400
DigiKey raktári szám
296-LM5190QEVM-400-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM5190QEVM-400
Leírás
EVAL BOARD FOR LM5190Q1
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LM5190-Q1 - DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
8A
Gyártó
Texas Instruments
Bemeneti feszültség
15V ~ 72V
Csomagolás
Doboz
Topológia
Buck
Kapcsolási frekvencia
400kHz
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Tartalom
áramköri lap(ok)
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
LM5190-Q1
Kimeneti feszültség
12V