LM5116-12EVAL/NOPB
DigiKey raktári szám
LM5116-12EVAL/NOPB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM5116-12EVAL/NOPB
Leírás
EVAL BOARD FOR LM5116
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LM5116 - DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
5A
Gyártó
Texas Instruments
Bemeneti feszültség
15V ~ 80V
Csomagolás
Doboz
Topológia
Buck
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
250kHz
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Tartalom
áramköri lap(ok)
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
LM5116
Kimeneti feszültség
12V