LM43602DSUT
DigiKey raktári szám
296-46641-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-46641-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-46641-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM43602DSUT
Leírás
IC REG BUCK ADJ 2A 16SON
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 1V 1 Kimenet 2A 16-VFDFN, szabadon lévő kontaktus
EDA / CAD modellek
LM43602DSUT modellek
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Kimeneti feszültség (max.)
28V
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 2,2MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt, hornyolt élű
Gyártói tokozás
16-SON (4x5)
Bemeneti feszültség (min.)
3,5V